Przejdź do treści

Przedszkole nr 126 „Zaczarowane Podwórko”

Przedszkole nr 126 „Zaczarowane Podwórko”

Choinka Oświatowa w ratuszu

  • przez
Tradycyjnie 6 grudnia nasze przedszkolaki wspólnie z Panią Dyrektor oraz pracownikami naszego przedszkola dekorowały choinkę w Urzędzie Dzielnicy Ursynów w ramach dzielnicowego przeglądu plastycznego „Choinka Oświatowa”. W dekorowaniu choinki pomógł również Robert Kempa – Burmistrz Ursynowa, a także Jakub Berent – wiceburmistrz Ursynowa, Bartosz Dominiak – Zastępca Burmistrza Ursynowa, Piotr Zalewski – Zastępca Burmistrza Ursynowa oraz Miś Ursynek.
W tym roku motywem przewodnim jest „Choinka w duchu przyjaźni Polsko-Ukraińskiej”
Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia ratusza lub naszej galerii zdjęć.
Skip to content