Przejdź do treści

Przedszkole nr 126 „Zaczarowane Podwórko”

Przedszkole nr 126 „Zaczarowane Podwórko”

Filmowe ferie w „Alternatywach”

  • przez

W czasie ferii dzieci się nudzą? Nie w „Alternatywach”! Zapraszamy na filmowe ferie! Filmy adresowane specjalnie do dzieci (także tych dużych), będzie można oglądać do 13 lutego. Przyjdźcie do „Alternatyw” (ul. Gandhi 9), by przeżyć niesamowite emocje i wielkie wzruszenia. Świetna zabawa gwarantowana!

Przedpremierowo zostanie wyświetlona wyjątkowa animacja: „Dziki Zachód Calamity Jane”, swobodnie nawiązująca do dzieciństwa legendarnej postaci Marthy Jane (Calamity) Cannary, która w przebraniu chłopca, wyruszyła na zachód Stanów Zjednoczonych. Nie zabraknie też ekranizacji polskiego bestsellera, czyli „Za niebieskimi drzwiami” w reżyserii Mariusza Paleja. A to tylko część atrakcji!

 

Darmowe bilety

Bilety na wszystk ie pokazy tylko 10 zł! Chcecie wejść za darmo? Wystarczy narysować, jak widzi się budynek „Alternatyw” i przynieść rysunek ze sobą na film. Im większa wyobraźnia, tym lepiej!

Darmowe bilety w ramach akcji #BiletZaRysunek przysługują dzieciom – promocyjne bilety dla opiekunów dzieci, które przyniosą rysunek, kosztują 5 zł.

Program filmowych ferii w „Alternatywach”

Skip to content